"הצדק נעשה": הרופא המטריד הולך, הקורבן חוזרת לעבודה

ניצחון לקורבן.
לאחר שהוטרדה מינית על ידי המנהל שלה, התלוננה על כך וכתוצאה מכך נאלצה לשהות בביתה כחודשיים - חוזרת גלית (שם בדוי) לעבודתה בקול תרועה: בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע נתן תוקף משפטי לפשרה בין הצדדים, הקובעת כי תוך שבועיים המנהל יעזוב את תפקידו במרפאה - וגלית תוחזר ותתוגמל על הימים הרבים שנאלצה לשבת בבית.
"רק עכשיו אני מתחילה לעכל את כל העניין ושמחה על זה שהצדק יצא לאור", אומרת גלית, "בסך הכל רציתי לחזור למקום העבודה שלי. בואי נאמר שלשכוח מכל הסיפור אני לא אצליח כל כך מהר, אך עצם עשיית הצדק מקלה עלי. אני לא אצליח לשכוח מהר את ההטרדה ואת איך שהארגון טיפל בעניין. זה היה אמור להיראות אחרת. אבל היום אני מרוצה למרות שכך זה היה צריך להיות מלכתחילה".
עו"ד אודליה לוי-אטינגר, שטיפלה בתיק יחד עם עו"ד מיכל מסורי, מרגישה סיפוק גדול מהתנהלות העניינים. לוי-אטינגר: "לא הרבה יוצא לעו"ד להיות שותף לעשיית צדק. הצדק הושב לכנו, ואחרי מאמצים רבים הגענו לתוצאה שהייתה צריכה להיות מובנת מאליה - שהמתלוננת נשארת בתפקידה ושומרים על זכויותיה, והמטריד הוא זה שמורחק ממקום העבודה. חבל שהיה צריך להגיע לבית הדין לעבודה על מנת להגיע לתוצאה הטבעית והצודקת הזאת".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3221794,00.html